![Анимэ стилийн Япон автомашинууд [11 фото]](http://img.xopom.com/2007/data/1189544980_japan-anime-car-03.jpg)
Арлын Япончуудын нэгэн стиль болох Анимэ хүүхэлдэйг машиныхаа стильд тохируулан будаж янзалсан нь тун ч өвөрмөц стильтэй харагдаж байна шүү. Манайхан яагаад өөрсдийн гэсэн стиль имиджийг иймэрхүү байдлаар будаж янзалж дэлхий дахинд таниулж болохгүй гэж?
![[ XopoM.com ] фото-1 [ XopoM.com ] фото-1](http://interesnee.net/uploads/posts/2007-09/1189545045_japan-anime-car-11.jpg)
![[ XopoM.com ] фото-2 [ XopoM.com ] фото-2](http://interesnee.net/uploads/posts/2007-09/1189544980_japan-anime-car-01.jpg)
![[ XopoM.com ] фото-3 [ XopoM.com ] фото-3](http://interesnee.net/uploads/posts/2007-09/1189544980_japan-anime-car-02.jpg)
![[ XopoM.com ] фото-4 [ XopoM.com ] фото-4](http://interesnee.net/uploads/posts/2007-09/1189544980_japan-anime-car-03.jpg)
![[ XopoM.com ] фото-5 [ XopoM.com ] фото-5](http://interesnee.net/uploads/posts/2007-09/1189544980_japan-anime-car-04.jpg)
![[ XopoM.com ] фото-6 [ XopoM.com ] фото-6](http://interesnee.net/uploads/posts/2007-09/1189544980_japan-anime-car-05.jpg)
![[ XopoM.com ] фото-7 [ XopoM.com ] фото-7](http://interesnee.net/uploads/posts/2007-09/1189544980_japan-anime-car-06.jpg)
![[ XopoM.com ] фото-8 [ XopoM.com ] фото-8](http://interesnee.net/uploads/posts/2007-09/1189544980_japan-anime-car-07.jpg)
![[ XopoM.com ] фото-9 [ XopoM.com ] фото-9](http://interesnee.net/uploads/posts/2007-09/1189544980_japan-anime-car-08.jpg)
![[ XopoM.com ] фото-10 [ XopoM.com ] фото-10](http://interesnee.net/uploads/posts/2007-09/1189544980_japan-anime-car-09.jpg)
![[ XopoM.com ] фото-11 [ XopoM.com ] фото-11](http://interesnee.net/uploads/posts/2007-09/1189544980_japan-anime-car-10.jpg)
Гоё
Ха Ха
Хөөрхөн
Гайхмаар
Бахархмаар
Харамсалтай
Тэнэглэл
Буруу




srl299
2007/12/27 at 19:43
yahav zugeer l ym
zoloo_devil
2007/12/27 at 20:09
dajgui shuu
ambuuya
2007/12/27 at 20:38
Сайхан эд байна даа. Энийг унаж үзэх юмсан даа. :-)
[ Зассан: ambuuya , өдөр 2007/12/27 20:39 ]
bebnos
2007/12/27 at 22:09
goy l yum bna
ksander
2007/12/27 at 22:12
WOW uneheer goyo bi mashin deerh zyrgand ih dyrtai shuu…Goyo
bayasaa_me
2007/12/28 at 10:08
dajgui yum
nps
2007/12/28 at 10:13
yanzii dog yum cool!"
baidrag
2007/12/28 at 12:21
avah yum neg ch alga
lorenzo
2007/12/28 at 12:55
угаасаа авъя гэж гуйсан ч чамд алийг нь ч өгөхгүй :-)
neo_94
2007/12/28 at 19:51
[quote]avah yum neg ch alga[/quote]
yaag unen
achimka
2007/12/29 at 20:48
yahv zarim ni dajgui l yum zarim ni unen teneg yum bn aa yamr 4,5tai huhhduud bish de
Зочин
2007/12/30 at 10:56
end chini jaahan huuhduudiin nl mashin bn shde uun huuheldei ve hairan mashinuudsegltsen bn shd[color=00FF00][/color][justify][/justify] :-?
daima_boy
2007/12/30 at 11:01
ene chini uu ni goyo bga um be heden yambii mashin deer huuheldei saraachaad l hayatsan bn shde shal demii zurag bn dan mashin ni tsulgai chigeeree bsn bol hamaagui deer
friend_mg
2007/12/31 at 19:42
goy l yum.
End nariin dotor salon, motoriin zurgiig in olood tavij ogoj chadah uu?
tegvel unen sain bn. Haraj 1 hiimorio sergeeydee
nps
2008/01/02 at 01:39
heh anime
Зочин
2008/02/21 at 11:11
[size=large]mongol duu in sites:
[url=http://duu.bywav.com]http://duu.bywav.com[/url]
mongol toli:
[url=http://www.bywav.com]http://www.bywav.com[/url][/size]
HaPyTo
2009/02/02 at 21:07
anime ch sak shuu
ea_perfect
2012/05/08 at 20:56
wow